SWISS'X SUPER BRUSH & SHINE

SWISS'X SUPER BRUSH & SHINE

SISTEMA COMBINADO PARA EL CABELLO ALISADO + CEPILLADO INSTANTÁNEA

'X-cepillo con cerdas naturales para el brillo del cabello más suave, más rápido enderezamiento y mejorado
Pantalla digital
generador de iones
revestimiento cerámico 5x con turmalina para un enderezamiento mejor y más saludable
Sistema flotante placas para un contacto perfecto y uniforme sobre el cabello
fresco.
Sistema de calentamiento de SecurFAST: temperatura max 230 ° C, ultra-rápido calor hasta, estabilidad de la temperatura
La función de memoria
Tutor de seguridad de temperatura: asesor HOT durante el enfriamiento, apagado automático después de 60 min
Cable giratorio 3 m
100-240V Voltaje universal
ThermoCap: tapa de protección de silicona termo-aislante para un almacenamiento seguro e inmediato después de su uso
bolsa térmica
Etiquetas: valera

142 comentarios

  • Avatar
   Kevin Jack
   Jan 7, 2022

   Amazing perform out of this web in addition to support! web designing companies in USA

   • Avatar
    kurumsal
    Nov 21, 2022

    Yaşam mekânlarında altyapının ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle tesisat konusunda yapılan çalışmalar ve altyapı yatırımları daha lüks mekânların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Yerel yönetimler ve şehirleşme konusunda bu konuda profesyonel adımlar atılmaya devam ediyor. Elbette ki bütün binaların ve evlerin kendi tesisat vardır. Bununla beraber acil su tesisatçı ihtiyacı en iyi şartlarda karşılanmak durumundadır. Gerek inşaat yapılırken gerekse de sonrasında kaliteli bir tesisatçı size her zaman gereklidir Tıkanıklıklar, su sızıntısı ve aklınıza gelecek diğer problemler ile birlikte, su tesisatçı desteği almak gerçekten iyi bir çözüm olarak kendini göstermek durumundadır. Giderek çehresi değişen şehirler ve yerleşim birimleri her geçen gün daha modern bir hale gelmektedir. Özellikle hijyen kuralları ile birlikte sağlıklı mekânlar insanlar için iyi bir fırsat oluşturmaya devam ediyor. Bu fırsatları daha iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz zaman su tesisatçı seçimi önemlidir. Gelişmiş metotlar ve nitelikli cihaz kalitesi ile birlikte firmamız bu konuda her zaman göreve hazır bir işletme olarak çalışmalarını sürdürüyor. Hem altyapı yapımı hem de tamirat noktasında ortaya koyduğunu sonuçlar başarılıdır. Sizin için daha güvenli ve ferah mekânlar oluşturmaya gayret gösteriyoruz. Cihaz kalitesi ve kullandığımız yöntemler ile birlikte kırmadan dökmeden hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hizmet Bölgeleri; Çekmeköy Su Tesisatçısı Sultanbeyli Su Tesisatçısı Tuzla Su Tesisatçısı Üsküdar Su Tesisatçısı Şile Su Tesisatçısı Adalar Su Tesisatçısı Sancaktepe Su Tesisatçısı Pendik Su Tesisatçısı Maltepe Su Tesisatçısı Kadıköy Su Tesisatçısı Kartal Su Tesisatçısı Beykoz Su Tesisatçısı Ümraniye Su Tesisatçısı Ataşehir Su Tesisatçısı

    • Avatar
     Dec 28, 2022

WARSZAWSCY INSTALATORZY POLSATU

Gdzie w Warszawie można nabyć zestaw satelitarny Polsatu ? Usługi telewizyjne dostępne są w salonach firmowych sieci komórkowej Plus oraz punktach sprzedaży oznaczonych logo Polsat Box. Sprzedawcy mogą nam zaoferować najtańszy pakiet telewizyjny już za 30 zł miesięcznie, znajdziemy tam wszystkie kanały podstawowe znane z cyfrowej telewizji naziemnej oraz kanały sportowe Polsat Sport i wiele kanałów tematycznych o przyrodzie i motoryzacji. Zawsze możemy podnieść swój pakiet w czasie trwania umowy na wyższy i otrzymać dostęp do kanałów filmowych premium oraz dodatkowych kanałów sportowych z piłkarską Ligą Mistrzów, gdzie na żywo zobaczymy zmagania najlepszych europejskich drużyn piłkarskich. Każdy salon firmowy może nam polecić autoryzowany serwis techniczny do zamontowania naszej anteny satelitarnej i dekodera cyfrowego.

Autor:

 • Avatar
  kedivekopekturleri
  May 27, 2023

  Maltese Terrier köpekleri, kedivekopekturleri Avrupadan köken alan, küçük boyutlu sevimli bir köpek ırkıdır. Üstün zekaları, sadakatleri ve oyuncu kişilikleri ile tanınırlar. Bu mini köpekler, küçük evlerde de barınabilecekleri ve aile hayatına uygun oldukları için popülerdirler. wikipedia Rottweiler köpekleri, Almanyanın Rottweil kasabasından köken alan güçlü ve cesur bir cins olarak bilinir. Köpek sahibinin ona karşı tutumu ve eğitimi, bu köpeklerin sevgi dolu ve sadık bir arkadaş ya da tehlikeli bir varlık olmasına neden olabilir.

  • Avatar
   Jul 7, 2023

TELEWIZJA CYFROWA WARSZAWA

Ocena sklepu 4.8/5 na podstawie 87 ocen wystawionych przez klientów

Warszawski serwis telewizji Polsat i Canal Plus oferuje profesjonalny na terenie województwa mazowieckiego (Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Sulejówek, Babice, Ożarów Mazowiecki, Zielonka, Mińsk Mazowiecki, Konstancin, Marki, Łomianki, Piaseczno, Legionowo, Raszyn, Płochocin, Pruszków, Komorów, Błonie, Podkowa Leśna, Otwock, Wołomin)

CYFRA®, Warszawa, mazowieckie